• Contactformulier

    Na het invullen van het contactformulier nemen wij zo spoedig mogelijk contact met u op.

Onze mensen

Jan Siebelink

Otto van de Pol

Henry van Veldhuizen

Geert Jan van Roekel

Sales Benelux en Frankrijk

+31 (0) 6-31317804 gjvanroekel@sieplo.nl

Jan Willem Pul

Allart Hendrikse

Manager Marketing & IT

+31 (0) 318-743868 ahendrikse@sieplo.nl

Kati van Maanen – Csatlos

Marketing & sales assistent

+31(0) 318-693691 kvanmaanen@sieplo.nl

Gerhard van Ooijen

Ivo Appel

Christian Bouwman

Jori-Jan Gijsbertse

Jan van Luttikhuizen

Arjen Jansen

Magazijn & voorraadbeheer

+31(0) 318-693691 ajansen@sieplo.nl

Erik van den Top

Magazijn & voorraadbeheer

+31(0) 318-693691 magazijn@sieplo.nl

Willem Olieman

Coördinator productontwikkeling

+31(0) 318-693691 wolieman@sieplo.nl

Mark van Ommeren

Henri van Schothorst

Marien van Weelden

Nico van der Dussen

Coördinator Service & FEEDR®

+31(0) 318-693691 nvanderdussen@sieplo.nl

Raymon Drost

Project Engineer FEEDR®

+31(0) 318-693691 rdrost@sieplo.nl

Walter van den Berg

Productspecialist FEEDR®

+31(0) 318-693691 wvandenberg@sieplo.nl

Leon Blankenstein

Johan Hoogervorst

Jakob Adema

Financial Controller

+31(0) 318-693691 jadema@sieplo.nl

Janneke Mulder- Van de Haar